Konsultacje

W tej szafie nic nie można znaleźć!

Chciałabym mieć jedną szafkę w kuchni jako spiżarkę..

Cały dzień sprzątania i nie widać efektów.

Gdzie są kluczyki do auta? Znów się spóźnię.

Jeśli te stwierdzenia nie są Ci obce i:
pomogę Ci z głową zacząć odgracanie i przejść przez nie łagodnie i spokojnie.
Wiem i codziennymi spotkaniami z moimi Klientami utwierdzam się w tym, że porządek uwalnia czas, pieniądze na to co dla nas ważne. Tworzy przestrzeń nie tylko w domu, ale i w głowie na dawno odkładane marzenia i cele.
Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy:
Odgracenie domowego wnętrza i zorganizowanie go w funkcjonalny i estetyczny sposób podnosi jakość życia. To wszystko dzięki uwolnieniu czasu i energii wkładanej dotychczas w sprzątanie i porządkowanie.

Aktualnie możesz umówić się ze mną na konsultacje:

Spokojna głowa w porządkowaniu (konsultacja on-line)

W czasie konsultacji omawiamy tematy z obszaru m.in. nawyków, przekonań, motywacji do porządkowania. Pomogę Ci wyszukać powody nadmiaru i bałaganu, uporać się z wymówkami, zidentyfikować kluczowe dla utrzymania porządku nawyki, wprowadzić świadomą i skuteczną politykę gospodarowania przedmiotami, podnieść swoją pewność siebie, by śmiało i odważnie porządkować na własnych zasadach i w zgodzie ze sobą,
To praca nad ograniczeniami umysłu oraz rozwijaniem własnego potencjału. Pracujesz nad nawykami w myśleniu i działaniu. Uczysz się działania możliwie najbardziej efektywnego w miejscu i czasie, w jakim się aktualnie znajdujesz. Konsultacja będzie dla Ciebie dobra, jeśli chcesz wesprzeć porządkowanie domowego wnętrza porządkiem w głowie.

Uporządkowany dom (konsultacja on-line)

Bazą do pracy nad wprowadzeniem porządku i ładu do domowego wnętrza jest decluttering, czyli usuwanie zbędnych, niepotrzebnych już przedmiotów. Jeśli odgracasz samodzielnie, ale masz wątpliwości, pytania, które utrudniają Ci pójście na przód, możemy je wspólnie omówić. Czasem jest tak, że potrzebujesz spojrzenia osoby z zewnątrz, by dostrzec inną perspektywę i nowe rozwiązania.
Możemy porządkować wspólnie w czasie konsultacji lub możesz się zdecydować na samodzielne porządki po jej zakończeniu, działając w oparciu omówiony w czasie konsultacji plan.
Spotykamy się w Twoim domu lub mieszkaniu. Oprowadzasz mnie po wnętrzu, opowiadasz o problemach organizacyjnych i porządkowych. Ja dzięki temu mogę Ci opowiedzieć o możliwych rozwiązaniach odgracania, organizacji, zastosowania akcesoriów do przechowywania.
Na przykładzie wybranego obszaru pokażę Ci jak działam, odgracając je i organizując.
Jeśli chcesz:
to jesteś w dobrym miejscu!
Pomogę Ci się spokojnie i łagodnie, a nadal skutecznie, przejść przez proces porządkowania domowego wnętrza z nadmiaru przedmiotów, a głowy z zadań i odpowiedzialności.
lub