Jeśli:
zapraszam Cię do współpracy. Z moim wsparciem krok po kroku uporządkujesz przestrzeń wokół siebie na długo. Dzięki temu przestaniesz marnować czas na sprzątanie oraz zaprowadzisz porządek do swojego domu i głowy.
Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy:
Odgracenie domowego wnętrza i zorganizowanie go w funkcjonalny i estetyczny sposób podnosi jakość życia. Chcesz ten komfort zaprosić do siebie?

Aktualnie możesz umówić się ze mną na konsultacje:

Konsultacja on-line: Uporządkowany dom

Konsultacja on-line „Uporządkowany dom” to profesjonalna usługa, dzięki której otrzymujesz wsparcie w przeorganizowaniu i uporządkowaniu przestrzeni w Twoim domu.
W czasie konsultacji otrzymujesz również wsparcie emocjonalne i motywacyjne w procesie zmiany. Wiem, że nie zawsze łatwo jest się rozstać z rzeczami, które mają dla nas wartość sentymentalną lub które kupiliśmy z nadzieją na lepsze życie. Dlatego pomogę Ci w podjęciu decyzji o tym, które przedmioty są Ci potrzebne, a które możesz oddać, sprzedać lub wyrzucić.

Cykl spotkań on-line: Mentoring porządkowy

Mentoring porządkowy to forma długofalowego wsparcia Ciebie w procesie odgracania i organizacji przestrzeni domowej. Polega on na regularnych spotkaniach ze mną, w czasie których wspieram Cię m.in. w: ustaleniu celów odgracania i organizacji, identyfikacji głównego problemu porządkowego, opracowaniu planu działania, rozwiązywaniu bieżących problemów w odgracaniu, utrzymywaniu poziomu motywacji.
W czasie spotkań biorę pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Dostarczam wskazówki i zadania szyte na miarę Twojej sytuacji porządkowej.

Konsultacja on-line: Spokojna głowa w porządkowaniu

W czasie konsultacji omawiamy tematy z obszaru m.in. nawyków, przekonań, motywacji do porządkowania. Pomogę Ci wyszukać powody nadmiaru i bałaganu, uporać się z wymówkami, zidentyfikować kluczowe dla utrzymania porządku nawyki, wprowadzić świadomą i skuteczną politykę gospodarowania przedmiotami, podnieść swoją pewność siebie, by śmiało i odważnie porządkować na własnych zasadach i w zgodzie ze sobą,
To praca nad ograniczeniami umysłu oraz rozwijaniem własnego potencjału. Pracujesz nad nawykami w myśleniu i działaniu. Uczysz się działania możliwie najbardziej efektywnego w miejscu i czasie, w jakim się aktualnie znajdujesz. Konsultacja będzie dla Ciebie dobra, jeśli chcesz wesprzeć porządkowanie domowego wnętrza porządkiem w głowie.
Jest to 2-godzinne spotkanie, w czasie którego poznaję Twój dom i Twoje potrzeby w obszarze porządku i organizacji przestrzeni. Dla Ciebie jest to możliwość poznania mnie i moich metod pracy.
Identyfikuję problem porządkowy, z jakim się mierzysz. Proponuję Ci metodę odgracania, która będzie najlepiej dopasowana do Twojego stylu życia i przestrzeni. W czasie naszego spaceru po domu, otrzymujesz ode mnie szereg wskazówek o odgraceniu i organizacji. Wspólnie ustalamy plan działania.
W czasie tej konsultacji mogę odgracić dla Ciebie niewielką przestrzeń, aby zaprezentować na czym może polegać metamorfoza. Poznasz wtedy także mój styl pracy.
Usługa porządkowa w Twoim domu to spotkanie, w czasie którego przechodzę do działań według naszych ustaleń – odgracam i/lub organizuję ustalone obszary domu.
Ja pakuję i rozpakowuję w Twoim nowym domu rzeczy, a Ty zajmujesz się tym co dla Ciebie ważne. Jeśli jest taka potrzeba, przed pakowaniem robię selekcję przedmiotów, aby do nowej przestrzeni były zabrane tylko te potrzebne i lubiane. W nowym domu organizuję przestrzeń, wyznaczając przedmiotom miejsce oraz wyposażając ją w niezbędne akcesoria i systemy do organizacji.
Jeśli chcesz:
to jesteś w dobrym miejscu!
Pomogę Ci spokojnie i krok po kroku przejść przez proces porządkowania domowego wnętrza z nadmiaru przedmiotów, a głowy z zadań i odpowiedzialności.
lub