Konsultacje

W tej szafie nic nie można znaleźć..

Chciałabym mieć choć jedną szafkę w kuchni a’la spiżarka…

Cały dzień sprzątania i nie widać efektów.

Gdzie są kluczyki do auta? Znów się spóźnię.

Jeśli te stwierdzenia nie są Ci obce i:
pomogę Ci przestać kręcić się w kółko z porządkowaniem, obrać właściwy kierunek i dokończyć generalne porządki, znaleźć kluczowe dla Ciebie czynniki sukcesu w utrzymaniu porządku, a z głowy wyrzucić to, co Cię obciąża.
Ustalmy to teraz. Nie odbędzie się to bez Twojego wysiłku. Cel o uporządkowanym domu możesz jednak z moim wsparciem zrealizować sprytniej, lżej i w krótszym czasie. Przepis jest w Tobie. Nie potrzebujesz rewolucji, skomplikowanych procedur czy magicznej różdżki.
Wiem i codziennymi spotkaniami z moimi Klientami utwierdzam się w tym, że porządek zaczyna się w głowie. To oznacza, że mamy potencjał ku temu, by zrobić go i utrzymać sprytniej i z efektem długotrwałym, oszczędzając czas i pieniądze oraz tworząc przestrzeń do dawno odkładanych marzeń i celów.
Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy:
Gruntowne uporządkowanie domowego wnętrza oraz zorganizowanie go w funkcjonalny i estetyczny sposób podnosi jakość życia oraz pomaga się skupić na tym, co dla każdego z nas jest najważniejsze. To wszystko dzięki uwolnieniu czasu i energii wkładanej dotychczas w sprzątanie i porządkowanie.

Aktualnie możesz umówić się ze mną na konsultacje:

Spokojna głowa w porządkowaniu

W czasie konsultacji omawiamy tematy z obszaru m.in. nawyków, przekonań, motywacji do porządkowania. Pomogę Ci wyszukać powody nadmiaru i bałaganu, uporać się z wymówkami, zidentyfikować kluczowe dla utrzymania porządku nawyki, wprowadzić świadomą i skuteczną politykę gospodarowania przedmiotami, podnieść swoją pewność siebie, by śmiało i odważnie porządkować na własnych zasadach i w zgodzie ze sobą,
To praca nad ograniczeniami umysłu oraz rozwijaniem własnego potencjału. Pracujesz nad nawykami w myśleniu i działaniu. Uczysz się działania możliwie najbardziej efektywnego w miejscu i czasie, w jakim się aktualnie znajdujesz. Konsultacja będzie dla Ciebie dobra, jeśli chcesz wesprzeć porządkowanie domowego wnętrza porządkiem w głowie.

Uporządkowany dom

Bazą procesu odnowy przestrzeni domowej jest decluttering, czyli usuwanie zbędnych, niepotrzebnych już przedmiotów. Jeśli odgracasz samodzielnie, ale masz wątpliwości, pytania, które utrudniają Ci pójście na przód, możemy je wspólnie omówić. Czasem bywa tak, że potrzebujesz spojrzenia osoby z zewnątrz, by dostrzec inną perspektywę i zyskać dodatkową motywację.
Możemy porządkować wspólnie w czasie konsultacji lub możesz się zdecydować na samodzielne porządki po jej zakończeniu, działając w oparciu omówiony w czasie konsultacji plan.

Mentoring porządkowy

W czasie sesji mentoringowej omawiamy krok po kroku Twoje problemy w generalnym porządkowaniu i organizacji domowego wnętrza. Analizujemy aktualną sytuację, określamy cel, a następnie ustalamy plan działań. Pomogę Ci usystematyzować działania w ramach generalnego porządkowania, wesprę w podejmowaniu decyzji o losach rzeczy, podpowiem jaki jest optymalny dla Ciebie i Twojej przestrzeni sposób przechowywania i organizacji rzeczy, zaplanuję proces skutecznego wyprowadzenia niepotrzebnych rzeczy z domu, zrobię listę akcesoriów i systemów do przechowywania.
Mentoring porządkowy będzie dla Ciebie dobry, jeśli chcesz kompleksowo podejść do porządkowania domowego wnętrza i mieć stałe wsparcie w procesie porządkowania.

Potrzebujesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu odgracania na swój użytek? Znasz pewne zagadnienia, ale brakuje Ci uporządkowania tego tematu? A może chcesz przeszkolić swój zespół z obszaru declutteringu?

Przeprowadzam szkolenia indywidualne oraz grupowe. Temat możemy ustalić wspólnie, dopasowując go do potrzeb Twoich i Twoich odbiorców.
Jeśli chcesz:
to jesteś w dobrym miejscu!
Pomogę Ci się uporać z nadmiarem przedmiotów w domowej przestrzeni, a z zadaniami i odpowiedzialnościami w Twojej głowie. Uwolniony od zbędnych rzeczy dom i równowaga umysłu to spokojne momenty, które już możesz planować.