Wyobraź sobie, że kończysz właśnie porządkowanie? W domu nie ma zbędnych rzeczy, a Ty czujesz, że odzyskujesz sprawczość i poczucie wpływu na otaczającą Cię organizację? 

To da się zrobić! Czytaj dalej.

Bez czytania dalej kupuję "Narzędziownik declutteringu - porządkowania. Jak skutecznie uporządkować domową przestrzeń?" z rabatem 30% (39,90 zł zamiast 49,90 zł).

Na skorzystanie z tej oferty masz 20 minut.

wchodzę do sklepu

Jeśli czujesz, że:

to jesteś w dobrym miejscu. Bez narzucania i oceniania, a ze wsparciem, motywacją, inspiracją i współpracą możesz przeprowadzić generalne porządki (odgracanie).

narzedziownik declutteringu wyd 2 strona tytulowa

Wiem, że porządkowanie może wyglądać jak niekończąca się historia. 

Jest na to rozwiązanie!

Jako certyfikowana declutterka oraz trenerka mentalna każdego dnia wspieram w porządkowaniu i organizacji domowej przestrzeni, a także w wydobywaniu potencjału do tych działań – motywacji, koncentracji, działaniu w zgodzie ze sobą, identyfikowaniu wspierających nawyków lub niesłużących przekonań o porządkowaniu i sprzątaniu, tworzeniu optymalnych planów porządkowania i sprzątania.

Zobacz opinie o współpracy ze mną:

Doprowadzenie odgracania i organizacji przestrzeni do końca jest możliwe. I Ty też możesz to zrobić. Potrzebujesz przewodnika, który łagodnie, bez oceniania, da Ci dawkę motywacji, inspiracji oraz podpowie jak mentalnie przygotować się do działań.

Narzędziownik porządkowania (declutteringu), bo o tym towarzyszu mowa, to zbiór konkretnych narzędzi i ćwiczeń, dzięki którym pracujesz nad nawykami w działaniu i myśleniu, wspierającymi Cię w procesie zaplanowania i przeprowadzenia porządkowania.

 

Ćwiczenia ułożone są w usystematyzowanej kolejności, porządkującej proces myślowy i działania porządkowe. Nie znajdziesz w nim zbędnych opisów i teorii. Nacisk położony jest na praktykę, bo porządkowanie to maraton, nie sprint.

Dzięki Narzędziownikowi declutteringu:

czyli popracujesz nad swoimi nawykami w myśleniu i działaniu oraz zaplanujesz porządkowanie w zgodzie ze sobą, tak, by doprowadzić cały proces do końca i na własnych zasadach.

Uwolnij swój czas, energię i głowę od nadmiaru! 

Dzięki declutteringowi (odgraceniu) domowego wnętrza podniesiesz jakość swojego życia, co ma związek z emocjami, samopoczuciem, poziomem komfortu. 

Zyskaj czas na to, co dla Ciebie ważne

Uwolnij głowę z nadmiaru zadań na liście

Odzyskaj wpływ i poczuj sprawczość

Co znajdziesz w Narzędziowniku Declutteringu?

Kupuję Narzędziownik, bo chcę wreszcie odzyskać wpływ na domową przestrzeń

kupuję teraz

Kupuję narzędziownik z 30% rabatem!

Chcę odzyskać czas, energię, na to co ważne.

idę do sklepu - chcę mieć uporządkowany dom

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Krawczuk i pomagam uporządkować oraz zorganizować domowe wnętrze.
Posiadam zestaw unikalnych kompetencji, dzięki którym pomagam oczyścić domowe wnętrze z nadmiaru przedmiotów, nadając mu estetyczny i funkcjonalny charakter oraz uwolnić głowę od listy zadań i odpowiedzialności związanych z utrzymaniem porządku w domu. To wszystko za sprawą dwóch specjalności: declutteringu i treningu mentalnego.
Pomagam zaplanować proces porządkowania, skutecznie przejść przez niego, a następnie uczę jak z lekkością i oszczędnością czasu oraz energii utrzymać porządek. Przeprowadzam audyty porządkowe, motywuję do działania, łączę kropki między domem a głową i naszym potencjałem.
Efektem współpracy ze mną są uporządkowane domy i mieszkania, funkcjonalnie i estetycznie zorganizowana przestrzeń domowa, szczęśliwi domownicy, którzy dzięki porządkowi realizują swoje marzenia i cele.

Prowadzę konsultację, szkolę, piszę artykuły. Jestem twórczynią materiałów elektronicznych wspierających samodzielne porządkowanie: planerów, szablonów do notowania, tapet motywacyjnych na telefon, kart do podziału obowiązków domowych.